Конкурс-квест: розігрую 24 призи

Йоу. Запустив на каналі глобальний конкурс, що завершиться 20 вересня 2018 року. Я проведу 24 розіграші, перемогти може будь-хто. Всі результати будуть оголошені на святковому стрімі (скоріш за все). Далі ви бачите список квестів та того, що треба зробити для перемоги. Добірка буде оновлюватися і збільшуватися з виходом кожного нового відео.

 1. 📤 Розшар. Поширити відео з анонсом квесту у Фейсбуці і залишити під роликом коментар з лінком на пост. Випадковому учаснику я відправлю 200 ₴ на карту.
 2. 🍕 Телеграм. У рандомний день (протягом конкурсу) на моєму моєму Телеграм-каналі буде опубліковано ваучер livecoin на отримання кріпти. Раджу заздалегідь зареєструватися.
 3. 💬 Коментатор. 50 ₴ за найкращий коментар. У фінальний день конкурсу оберу коментар, який сподобався мені найбільше: найцікавіший, найсмішніший або навіть найбридкіший. Якщо активність буде велика, нагородимо кілька коментарів.
 4. 📕 Цвинтар. Лайк, підписка і коментар під відео — «Високе мистецтво. Пабло Пікассо». Переможець отримає роман «Празький цвинтар» італійського письменника та філософа Умберто Еко.
 5. 🏃 На швидкість. Анонсовано у відео «Розбудова №1». Перші 5 людей, що підпишуться на канал і напишуть про це мені у телеграм отримають по 100 DOGE.
 6. 💸 Кешбек. Конкурс серед рефералів: реєструєтеся по моєму лінку у летішопс і пишите у коментарях свій нікнейм. Рандомно оберу один коментар, автор якого отримає 100 ₴. Детальніше у відео «Все про LetyShops».
 7. 🧦 Додо. Розіграш пари шкарпеток у цьому відео — «Огляд шкарпеток від Dodo Socks».
 8. 📗 1984. Скоро анонс
 9. 🔑 LVC-DOGE-YC6DHQKHDMQE- Скоро анонс. Ваучер livecoin, для отримання заздалегідь зареєструватися.
 10. 🔑 LVC-LTC-9U35GGJVBA62- Скоро анонс. Ваучер livecoin, для отримання заздалегідь зареєструватися.
 11. 🔑 LVC-ETH-X1Z6SDH65NEK- Скоро анонс. Ваучер livecoin, для отримання заздалегідь зареєструватися.
 12. 🔑 LVC-DASH-JXYETE9EBGJW- Скоро анонс. Ваучер livecoin, для отримання заздалегідь зареєструватися.
 13. 🔑 LVC-BCH-TYUED46T6KQ1- Скоро анонс. Ваучер livecoin, для отримання заздалегідь зареєструватися.
 14. 🔑 LVC-KRB-2RMJDHTGD54Z- Скоро анонс. Ваучер livecoin, для отримання заздалегідь зареєструватися.
 15. ❓ Лутбокс. 10 подарунків у одній коробці. Скоро анонс.