Пуститися берега 😐

Подивився «Пуститися берега» (англ. Breaking Bad). Гарна ідея, цікаві персонажі, динамічні протистояння. Але в середині серіалу все це обривається. Персонажі ніяк не розвиваються: містер Уайт як був розумною і везучій паскудою, так і залишився, Джессі — нервовий наркоман з докорами сумління, який не вчиться на своїх помилках.


Оповідання з кожним сезоном все розтянутіше, сцени все більш важкі і в них нічого не відбувається. Останній сезон навмисно розтягнутий і просто переповнений порожнечею.

З плюсів можна виділити атмосферу, яка трималася всі сезони і операторську роботу: людина пішла у відрив, розмістивши камеру на лопату і далі періодично радував найрізноманітнішими способами показу історії.

У підсумку: серіал цілком можно рекомендувати для перегляду, але на драму всіх часів не тягне, абсолютно. Єдиний персонаж, за якого я переживав — це Хенк. Смерть інших або їх проблеми не зачіпали взагалі ніяк.

Я думав, у фіналі Джессі дізнається, що містер Уайт отруїв Брока та не врятував дівчину і сам його застрелить. А Хайзенберг просто помер, ще й незрозуміло від чого. Він же лежав на підлозі коли стріляв кулемет, а попадання були тільки в тих хто стояв.

Хайзенберг просто помер
Хайзенберг просто помер